NARODOWY DZIEŃ TENISA

Miłośnicy i fani tenisa 😊
Zapraszamy do udziału w IV edycji Narodowego Dnia Tenisa – największym święcie tenisowym w Polsce. Już 05. września NDT zagości do 14 miast, w tym do nas na korty Gdańskiej Akademii Tenisowej (ul. Kazimierza Górskiego 1).
W programie m.in. turnieje Tenis 10, bezpłatne konsultacje, zabawy i konkursy z nagrodami, mecze pokazowe z udziałem najlepszych polskich zawodniczek i zawodników oraz mecze pokazowe Blind Tennis.
Gościem specjalnym Narodowego Dnia Tenisa będzie z utytułowana zawodniczka, finalistka Roland Garros, wielokrotna uczestniczka Igrzysk Olimpijskich – Klaudia Jans-Ignacik oraz czołowy żeglarz, wielokrotny medalista Mistrzostw Świata i Europy, wybitny sportowiec – Piotr Myszka. A w kąciku historycznym spotkacie m.in. skarbnicę wiedzy o tenisie, wybitnego trenera – Henryka Dondajewskiego.
Na korcie czekać na Was będą m.in. Filipa Pieczonka, Macieja Kos, Weronikę Ewald i Martynę Mackiewicz – utalentowanych młodych zawodników.
 
Imprezę poprowadzi TURBOKOZAK Bartek Ignacik 💪
 
Przybywajcie całymi rodzinami, czekamy nas Was w godz. 10:00 – 16:00.
Wydarzenie objęte jest Patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w Stulecie Odzyskania Niepodległości, Patronatem Honorowym Ministra Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Patronatem Honorowym Prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego.