MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW 11-17.06.2018

ADA PIESTRZYŃSKA i PATRYK STANKIEWICZ w grze pojedynczej i DARIA GÓRSKA-ZUZANNA JESCHKE oraz BORYS ZGOŁA i BARTŁOMIEJ ROŚ w grze podwójnej MISTRZAMI POLSKI MŁODZIKÓW
Po tygodniu zaciętej rywalizacji na korcie, dobiegły końca Mistrzostwa Polski Młodzików. 112 czołowych zawodników walczyło o tytuł najlepszego młodzika w Polsce. Był pot, złość, łamane rakiety… ale również radość, łzy szczęścia i tenis na najwyższym poziomie!
Podczas dzisiejszej ceremonii puchary i nagrody zawodnikom wręczali: prof. Waldemar Moska – Rektor AWFiS, Adam Maksim – reprezentujący Prezydenta Miasta Gdańsk, Honorowego Patrona Mistrzostw, Martyna Musiał – Prezes Zarządu BMC, Trener Henryk Dondajewski, Klaudia Jans-Ignacik oraz Paweł Motylewski.
Nagrodę specjalną – dla zawodników z Gdańska, którzy osiągnęli najlepszy wynik – ufundował Rektor AWFiS prof. Waldemar Moska. Puchar otrzymały ćwierćfinalistki w grze podwójnej Natalia Jagiełło i Martyna Mackiewicz.

Gratulujemy zawodnikom, ich trenerom i rodzicom! 

Dziękujemy wszystkim, dzięki którym ten tydzień był wspaniałym świętem tenisa na naszych kortach!

Szczególne podziękowania dla:
BMC
MIASTO GDAŃSK
REZYDENT
ZIAJA
LIROPOL
MAPECIAKI
PZT
to dzięki Wam organizacja Mistrzostw była możliwa, a zawodnicy przegrani i wygrani wyjeżdżali z Gdańska z uśmiechem i wspaniałymi wspomnieniami!

Dziękujemy!

Dziękujemy również Natalia Kacprzyk i Wojciech Kobus – bez Was byłoby ciężko…

Dziękujemy studentom specjalizacji trenerskiej tenisa AWFiS.

[WRGF id=524]